Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Beauceron kennel   "Âme magnanime"

BERNADETTE Bleu- breeding female

C.I.E, Multi CH.

Ame magnanime BERNADETTE Bleu (SPKP 1783/12)

chovná suka / breeding female

exteriér A , povaha I. / exterior excellent, character excellent

exam: BH/VT

HD A, ED 0/0 (A/A)

farba / color: harlekýn  / harlequin

dátum narodenia /date of birth: 04.02.2011

kompletný nožnicový zhryz / full teeth- scissors,

kompletné paspárky / dewclaws- bilateral complete

výška / hight:  67 cm

dĺžka trupu / body lenght: 70 cm

váha / weight: 39 kg

obvod hrudníka / chest circumference: 81 cm

Výstavy / Exhibitions: Inter CH. of shows, Grand CHSR, CHSR, CHSRB, CHRO, Slovenian Winter Winner 2012, Zagreb Winner 2012, Best harlequin 2011 (Clubshow SBK), more BOB, BOS, CACIB, BOJ etc.

RODOKMEŇ / PEDIGREE

WORKING- DOG.EU

 

 

 

 

Táto sučka sa síce narodila menšia, ako jej brat, ale uzrela svetlo sveta  ako prvá presne 4.2. o 4.00 ráno. Prerazila tak bratovi cestu. Húževnatosťou za ním vôbec nezaostáva. To, čo jej väčší brat Bernard dosiahol svojou silou, ona si vybojovala prenikavým hlasom a už začiatkom druhého týždňa ho začala veľkostne dobiehať:o) Bernadette (Bery) je proporčne veľmi dobre stavaná sučka s krásnou hlavou. Má tmavohnedé oči,  výrazné pálenie a harlekýnske škvrny rozložené pomerne pravidelne.  Je veľmi komunikatívna a kontaktná (niekedy až veľmi), správa sa veľmi suverénne v akomkoľvek prostredí. Pravdepodobne bude dominantnejšia voči iným psom. S prehľadom zvláda cviky poslušnosti, miluje kladinu- hlavne keď vie, že na nej občas nájde niečo dobré pod zub a aportovaciu činku či ulovenú kožu si nosí v papuli hrdo a bez prekusov.Svojím správaním, pohybom ( a hlavne skokmi) a vlastne celým zovňajškom (hlavne tou fľakatou hlavou a šibalskými očami) mi dosť pripomína mačku, ktorá si dokáže v okamihu každého omotať okolo prsta (či paspárku?:-D). Je jednoducho očarujúca. Motiváciou je pre ňu potrava.


Bernadette is female equivalent of the name Bernard ( the bearish force, the strong bear). She is a very promising harlequin bitch. She has great proportions, beautiful movement,  excellent coat and distinctive colors. She is very confident, active, curious and playful. She likes food- This is the greatest reward for her. She is a very communicative and charming female.


 Bernadette je francúzske meno od nemeckého Bernhard – ten, ktorý má medvediu silu; tiež zdrobnenina z Bernarda. Bernadette je teda ženský ekvivalent mena Bernard.

 

6 mesiacov: fotogaléria TU 


5 mesiacov / 5 months

  

  

 

ostatné TU / other HERE 

TOPlist