Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Beauceron kennel   "Âme magnanime"

Our offspring-Litter B /Náš odchov-vrh B

Vrh "B" / Litter "B"

pes ( čierna s pálením) / male (black & tan): Âme magnanime BERNARD Noir (click HERE)

suka (harlekýn) / female (harlequin): Âme magnanime BERNADETTE Bleu (click HERE)

narodené / born: 04.02.2011

fotografie a videá našich šteniatok TU / photos and videos of our puppies HERE

                                                                       Otec / Father             x     Matka / Mother

                 

Virgo Bleu de L´abyss du Bout des Terres

harlequin

PHOTOGALLERY

 

       

Adonné z Modrej zeme

black & tan

PHOTOGALLERY

fotogaléria- krytie / photogallery- mating

VIDEO 1 - zoznámenie / first meeting- Virgo & Adonné (21.11.2010)

VIDEO 2- zoznámenie /first meeting- Virgo & Adonné (21.11.2010)

VIDEO 3- zoznámenie/ first meeting- Virgo & Adonné (21.11.2010)


Prečo Virgo?

 Padol mi do oka už pred rokom ako zaujímavý harlekýn s krásnym pálením, výbornou kostrou a tmavými očami. Jeho rodokmeň odkazuje na mnoho úspešných a známych pracovných psov, napr. Ce de la Cite des Grands Feux, Roi du Ru d'Oly, Praxi du Ru d'Oly, Balkan de la Loutre Noire, Phoebus,Vidocq du Val du Tremblay,Adams de la Cité des Grand Feux, Onyx du Val du Tremblay, Quinouchka, Loustic, Willy de l´Allee aux Princess, Jorrick,Tiger, Malik, Lutte, Radjah, KadyGarry,Willy, Crack, Vicking... Čo ma však úplne presvedčilo, že je to ten pravý, je jeho úžasná povaha. V roku 2009  som mala možnosť vidieť ho naživo na jednej výstave psov a pohladiť jeho impozantnú hlavu, ale iba na chvíľu. Ďalšia možnosť sa naskytla na výstave v novembri 2010, keď som si len potvrdila, že Virgo je veľmi priateľský  a veselý pes bez známky agresivity a strachu. Navyše- veľmi, naozaj veľmi sa pozdával aj našej Ade:-) Do poslednej chvíle som neverila, že z krytia nakoniec niečo bude, lebo počasie sa zrazu zbláznilo a začalo stvárať také kúsky, že cestovanie sa chvíľami zdalo ako nemožné:-( Nakoniec sme predsa išli. Štyri dni spolužitia s týmto veľkým dobráckym, hravým a skutočne bezproblémovým  Francúzom s obrovským a čistým srdcom mi dokázali, že sme si aj s Adou vybrali správne.:-) V akomkoľvek prostredí, v akejkoľvek situácii, bez svojich pánov- nezaváhal tento pes ani na chvíľu, bol stále tým istým veselým, suverénnym, a ohromne spoločenským, ale pritom pokojným a ovládateľným Virgom, akým sa mi javil už predtým.  Teším sa na jeho potomkov:-)


About Virgo

Virgo is a very big and beautiful male. He has a strong personality, very confident about himself. He loves to play, cuddle and get attention. Very social, attentive and enthusiastic. Virgo is positive, full of life and powerful. A very nice and charming dog with lots of good qualities.

Exterior:
Beautiful head. Dark eyes, slightly oval in shape, intelligent expression. Nice and strong tan-markings. Beautiful harlequin colour with lots of grey. Good construction. Good angulation. Solid, muscular, agile. Good and strong paws. Correct tale. The coat is straight, firm and lying close to the body, functional. Cropped ears.

VIDEO BERNADETTE 3 mesiace / months

FOTOALBUM BERNARD 3 mesiace / 3 months

FOTOALBUM 9 týždňov / 9 weeks

VIDEO 2 mesiace / 2 months

FOTOALBUM 2 mesiace / 2 months

FOTOALBUM 6,5 týždňa / 6,5 weeks

VIDEO 6,5 týždňa / 6,5 weeks

VIDEO 6,5 týždňa / 6,5 weeks

FOTOALBUM 6,5 týždňa / 6,5 weeks

FOTOALBUM 40 dní / 40 days

FOTOALBUM 5 týždňov / 5 weeks

FOTOALBUM 1 mesiac / 1 month

VIDEO 1 mesiac / 1 month

VIDEO skoro 4 týždne / almost 4 weeks

VIDEO 3 týždne / 3 weeks

FOTOALBUM 19 dní / 19 days

FOTOALBUM 2 týždne / 2 weeks

VIDEO 2 týždne / 2 weeks

VIDEO 1 týždeň / 1 week

VIDEO 1 týždeň / 1 week

        Ame magnanime BERNADETTE Bleu (PHOTOGALLERY)        Ame magnanime BERNARD Noir (PHOTOGALLERY)

         

 

Horoskop vrhu B

VODNÁR ( 21.01. - 18.02.)

Psi narodení v tomto znamení sú vynaliezaví, originálni, majú vysokú inteligenciu a schopnosť maximálne sa sústrediť. Milujú všetko nové. Najrýchlejšie si ich získate, ak ich oslníte nejakou novinkou alebo niečím neobvyklým. Títo psi potrebujú striedanie rôznych prostredí, neustále zmeny a netradičné, originálne aktivity, preto patria k milovníkom cestovania. Vyhovujú im prostredia, kde sa stále niečo nové deje. Určite im bude prekážať stereotyp a ničnerobenie. Pes Vodnár je vždy niečím jedinečný, úžasný, originálny, niekedy splní úlohu síce výborne, ale po svojom, teda úplne inak, ako ho to majiteľ naučí. Jeho typickými znakmi je veľká energia a sila. Je veľmi pracovitý, do plnenia úloh sa sa "zahryzne" vždy s obrovskou chuťou a dosahuje nemalé úspechy. Väčšinou ku každej aktivite pristupuje nápadito a originálne. Máva dobrú intuíciu pre to, čo je pre neho dobré a dokáže ísť rýchlo za svojím cieľom.

MAČKA ( rok mačky 31.01.2011 - 30.01.2012)

Najtypickejšou vlastnosťou Mačky, ktorá je svojím spôsobom jedinečná a výrazne sa líši od ostatných, je nesmierna vnímavosť, citlivosť a výborná intuícia, ktorá dáva schopnosť vycítiť akékoľvek nebezpečenstvo na diaľku. Ak máte doma psa Mačku, mali by ste dať na jeho povestný šiesty zmysel: akonáhle sa mu do nejakej aktivity nechce, verte že cíti nejaký problém. Tento pes má výborný odhad na ľudí. Ak sa mu nejaký človek nepáči, nebude to len náhoda. Pes Mačka je veľmi bystrý, vynaliezavý a šikovný, hlavne ak sa snaží dosiahnuť to, čo by chcel. Psi narodení v roku Mačky nebývajú väčšinou príliš útoční, ale ak sa skutočne rozčúlia, stojí to vždy za to a dokážu zahnať aj omnoho silnejšieho nepriateľa. Hoci majú radi chvíľky samoty, nesmierne sú naviazaní na svoj domov a majiteľov. Pes Mačka vydrží omnoho viac, ako väčšina ostatných psov. Dožíva sa pomerne vysokého veku a niekedy to vyzerá, že má rovnako ako mačka skutočne deväť životov.

 
 

 

TOPlist