Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Beauceron kennel   "Âme magnanime"

Our offspring-Litter C/ Náš odchov-vrh C

 ŠTENIATKA, vrh C / PUPPIES, litter C 

narodené / birth: 4.4. 2012 

FOTOGALÉRIA / PHOTOGALLERY

viac o vrhu C - (klikni TU) / more info of litter C (click HERE)

3 psi / males: Cyrano Puissant, Cerberus Ramus, Claude Séraphique

4 sučky / females: Catherine la Grande, Céleste Beaux, Camélia Anémone, Clarisse Surprise 

Rodokmeň šteniat / Pedigree of puppies: TU / HERE

FOTOGALÉRIA / PHOTOGALLERY Cartiér l´Ami Noir- TU

Otec vrhu / Father: JCH SR, CH SR Cartiér l´Ami Noir

expectant CH ČR, Clubwinner, BOB SBK 2010, Clubwinner BKČR 2011, 5 x BOB, 1 x National Winner, 9 x CAC, 1 x res. CAC, 2 x CACIB, 2 x res. CACIB,  in preparing for IPO, HD A, ED A, breeding code A/X/1!!!, exam BH/ VT, excellent character, excellent defence dog- ABOUT HIM- HERE 

&

Matka vrhu / Mother: Adonné z Modrej zeme

2 x CAC, 1 x Winner of junior class, excellent, working exam ZM, RTG DBK 1/0, breeding female, excellent character

Prečo Cartiér l´Ami Noir?

S Cartiérom, ktorého jeho majiteľka Soňa s láskou oslovuje Karči, sme sa stretli ako s krásnym, silným šteňaťom na jar 2010. Soňa si ma vtedy našla, pretože som bola najbližšie k jej bydlisku a bola šanca, že by sme občas mohli ísť spolu na prechádzku, aby mal Karči správnu socializáciu a hlavne aby mal beauceronieho kamaráta. Našej Ade, tak isto ako aj mne sa od začiatku páčil. Už ako šteňa mal výborné uhlenie, pevný chrbát,masívnu kostru, tmavé oči, úžasný pohyb a výborné pálenie. Občas v zápale hier nabral v rozbehu naše kolená, občas odhodil do strany moju Adu, ale nikto mu to nemal za zlé. Stačilo, keď sa na nás pozrel tým svojím očarujúcim pohľadom, a bolo odpustené. O tom, že mám pravdu, že Karči je skutočne krásny, sa presvedčila Soňa na každej výstave, ktorú spolu absolvovali. Vždy bol a je hodnotený známkou výborný a oceňovaný titulmi. Najviac cenné sú však tie, ktoré dostal od špecialistov na plemeno a v početnej konkurencii! Keď si ho Soňa priniesla, plánovala s ním predovšetkým športovú kynológiu, ktorej sa pred rokmi aktívne venovala. Ukázalo sa, že si vybrala dobre. Karči predvádza na cvičisku radostnú poslušnosť a rýchle a razantné obrany s pevnými zákusmi.

Páči sa mi typ beaucerona, ako je Karči- úžasná povaha, nádherný pohyb, masívna kostra,výborné uhlenie, pevný chrbát, výborný pigment, tmavé oči, krásne pálenie.

Cartiér pochádza zo známej chovateľskej stanice l´Ami Noir, ktorá svoj chov založila na najúspešnejšej importovanej sučke interšampiónke a multišampiónke Airin des Gardiens aux Coeurs Tendres, ktorá dokázala svoje kvality nielen na poli výstavnom, ale aj pracovnom- má zloženú najvyššiu všestrannú skúšku IPO3. V roku 2012 dosiahla táto sučka vo Francúzsku najvyššiu triedu chovnosti Elite A. Odchovy z tejto chovateľskej stanice sú hodnotené vždy veľmi vysoko. Otcom Cartiéra je veľmi kvalitný a úspešný francúzsky plemenník Ustaritz du Perouet, ktorý aj vďaka svojím úspešným potomkom dosiahol v roku 2012 vo Francúzsku najvyššiu triedu chovnosti Elite A. Pozrite si jeho stránky a fotky. Cartiér je jeho prekrásna kópia!

 

 
TOPlist